Велоліхтар Lezyne Connect Smart Pair (4712806 002695)
Відео 3Фото 9 |
Lezyne Connect Smart Pair |
|
Синхронізація з мобільним телефоном. Управління освітленням через додаток
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Connect Smart Pair
Комплект фар Lezyne CONNECT SMART 1000XL /KTV SMART PAIR (чорний) 4712806 | 4 200 грн. |
Комплект света Lezyne Connect Smart 1000XL / KTV Smart черный 4712806 0026 | 4 200 грн. |
Комплект світла Lezyne CONNECT SMART 1000XL / KTV SMART PAIR черный 1000/7 | 4 200 грн. |
Комплект фар Lezyne CONNECT SMART 1000XL /KTV SMART PAIR (чорний) 4712806 | 4 200 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →