Велоліхтар Lezyne Femto Drive Pair (4712805 977895)
Відео 1Фото 8 |
Lezyne Femto Drive Pair |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Femto Drive Pair
Усі ціни 9 →Комплект Lezyne LED FEMTO DRIVE (сріблястий) 4712805 977888 | 1 080 грн. |
Комплект света (мигалок) Lezyne Femto Drive черная/черная 4712805 977895 | 1 080 грн. |
Комплект Lezyne LED FEMTO DRIVE (сріблястий) 4712805 977888 | 1 080 грн. |
Комплект світла Lezyne FEMTO DRIVE PAIR Чорний/Червоний 15/7 люменів | 1 134 грн. |
Комплект Lezyne LED FEMTO DRIVE (чорний) 4712805 977895 | 1 080 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →