Холодильник LG GW-B509CLZM графіт
Відео 1Фото 15 |
LG GW-B509CLZM графіт білий графіт |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LG GW-B509CLZM графіт
Усі ціни 69 →LG LG GW-B509CLZM | 26 899 грн. |
Холодильник LG GW-B509CLZM | 26 899 грн. |
Холодильники LG GW-B509CLZM | 24 147 грн. |
LG GW-B509CLZM | 24 148 грн. |
Холодильник LG GW-B509CLZM | 25 559 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації LG GW-B509CLZM
Ціни на LG GW-B509CLZM |
---|---|---|---|---|
LG GW-B509CQZM білий | від 23 384 грн. | 56 пропозицій | ||
LG GW-B509CLZM графіт | від 23 262 грн. | 71 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →