Холодильник LG GW-B509SBUM чорний
Фото 7 |
LG GW-B509SBUM чорний |
|
Цей холодильник використовує комплексну систему охолодження. Завдяки технології Multi Air Flow холодне повітря рівномірно заповнює весь робочий простір полиць і контейнерів. Функція DoorCooling + забезпечує подачу холоду на дверні полиці. Холодильник LG GW-B509SBUM комплектується інверторним компресором Smart Inverter. Такий агрегат дозволяє налаштовувати режими охолодження на досить тонкому рівні.
При цьому інвертор працює гранично тихо, шумове навантаження не перевищує 36 дБ. Модель має загальну ємність корисного простору на рівні 384 л.верхня камера, яку займає холодильне відділення, має 277 л. у морозильнику передбачено 107 л корисного простору. Робоча зона холодильної камери отримала 4 основних полиці і 2 контейнера (FRESHBalancer, FRESHConverter). Ще 4 допоміжних полиці є на дверцятах. Контейнери дають можливість контролювати рівень температури і вологості. Одна з основних полиць має 2-позиційну складну конструкцію. Зона заморозки представлена 3-ма контейнерами. В якості одного з контейнерів використовується ящик Big Freezing Zone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG GW-B509SBUM чорний
Усі ціни 58 →LG LG GW-B509SBUM | 30 899 грн. |
Холодильники LG GW-B509SBUM | 27 342 грн. |
LG GW-B509SBUM | 27 342 грн. |
Холодильник LG GW-B509SBUM | 30 999 грн. |
Холодильник LG GW-B509SBUM | 28 978 грн. |
Модификації LG GW-B509SBUM
Ціни на LG GW-B509SBUM |
---|---|---|---|---|
LG GW-B509SEUM бежевий | від 23 900 грн. | 75 пропозицій | ||
LG GW-B509SAUM нержавіюча сталь | від 26 900 грн. | 24 пропозиції | ||
LG GW-B509SMUM сріблястий | від 24 250 грн. | 72 пропозиції | ||
LG GW-B509SBUM чорний | від 26 767 грн. | 60 пропозицій |