Електродуховка Liberton LEO-482
Liberton LEO-482 |
|
Містка електрична духовка з невисоким цінником стане непоганим варіантом для великої сім'ї: у ній можна готувати великими порціями та кілька страв одночасно, таким чином заощаджуючи час. Корисний об'єм печі становить 48 літрів, максимальна потужність – 1500 Вт. Модель оснащена всім необхідним для виконання основних кулінарних завдань та складніших рецептів. Насамперед це широкий діапазон температури аж до 320 градусів і три режими нагріву.
У тому числі, у Liberton LEO-482 є функція конвекції - простіше кажучи, спеціальні вентилятори, які поступово розподіляють тепло по внутрішній камері духовки і не дають їжі підгоряти з одного боку. Також для більш зручного готування передбачено підсвічування та таймер максимум на 90 хвилин зі звуковим оповіщенням. За допомогою підсвічування ви можете контролювати процес, не відкриваючи дверцята, а за допомогою таймера час приготування. Модель комплектується ґратами та двома деками – круглим для піци та класичним прямокутним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Купити Liberton LEO-482
Усі ціни 7 →Електропіч LIBERTON LEO-482 White | 4 499 грн. |
Liberton LEO-482 Black LEO-482Black | 4 499 грн. |
Електрична піч Liberton LEO-482 Black | 4 499 грн. |
Електропіч Liberton LEO-482 Red | 3 818 грн. |
Електропіч Liberton LEO-482 Red | 4 582 грн. |
Електрична піч Liberton LEO-482 White | 4 599 грн. |
Електрична піч Liberton LEO-482 Black | 4 714 грн. |