Кухонна мийка Lidz 77x50 0.8/185 770x500
Фото 7 |
Lidz 77x50 0.8/185 |
|
З шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 77x50 0.8/185 770x500
Кухонна мийка Lidz Micro Decor 7750 LIDZ7750MDEC | 1 485 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 7750 Micro Decor 0,8 мм (LIDZ7750MDEC) | 1 469 грн. |
Кухонна мийка Lidz 7750 dekor 0,8 мм (LIDZ7750MDEC) | 1 470 грн. |
Раковина кругла на кухню Micro Decor Lidz 7750 0.8 мм (LIDZ7750MDEC), мийк | 1 485 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →