Кухонна мийка Lidz 620x435/200 620x435
Фото 10 |
Lidz 620x435/200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 620x435/200 620x435
Усі ціни 206 →Кухонна мийка Lidz GRA-09 сірий LIDZGRA09620435200 | 4 169 грн. |
Lidz Lidz 620x435/200 BLA-03 (LIDZBLA03620435200) | 4 169 грн. |
Кухонна мийка Lidz 620x435/200 COL-06 бежева (LIDZCOL06620435200) LIDZCOL0 | 4 169 грн. |
Кухонна мийка Lidz 620x435/200 GRF-13 (LIDZGRF13620435200) LIDZGRF13620435 | 4 117 грн. |
Кухонна мийка композитна прямокутна LIDZ BLA-03 435мм x 620мм чорний без с | 4 169 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →