Кухонна мийка Lidz 780x500/200 LIDZBLM14780500200 760x500
Фото 6 |
Lidz 780x500/200 LIDZBLM14780500200 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 780x500/200 LIDZBLM14780500200 760x500
Усі ціни 26 →Кухонна майка Lidz (BLM-14) 780x500 / 200 LIDZBLM14780500200 | 4 520 грн. |
Lidz Lidz 780x500/200 BLM-14 (LIDZBLM14780500200) | 4 520 грн. |
Кухонна мийка Lidz 780x500/200 BLM-14 (LIDZBLM14780500200) чорний LIDZBLM1 | 4 520 грн. |
Кухонна мийка Lidz 780x500/200 BLM-14 (LIDZBLM14780500200) LIDZBLM14780500 | 3 527 грн. |
Мийка для кухні Lidz 780x500/200 BLM-14 чорний (LIDZBLM14780500200) LIDZBL | 4 520 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →