Кухонна мийка Lidz 38x38 0.6 380x380
Фото 7 |
Lidz 38x38 0.6 |
|
З шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 38x38 0.6 380x380
Усі ціни 7 →Кухонна мийка Lidz 3838 0.6мм Satin LIDZ3838POL06 | 769 грн. |
Кухонна мийка Lidz 3838 Decor 0,6 мм (LIDZ3838DEC06) LIDZ3838DEC06 | 821 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 3838 Satin 0,6 мм (LIDZ3838POL06) | 769 грн. |
Кухонна мийка Lidz 3838 Satin 0,6 мм (LIDZ3838POL06) | 770 грн. |
Кухонна мийка Lidz 3838 Satin 0,6 мм (LIDZ3838POL06) LIDZ3838POL06 | 760 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 3838 0,6 мм Decor (LIDZ3838DEC06) - LIDZ3838DEC06 | 821 грн. |
Мийка для кухні 3838 Satin 0,6 мм Lidz | 760 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →