Кухонна мийка Lidz H5045 3.0/1.0 500x450
Фото 7 |
Lidz H5045 3.0/1.0 |
|
Мийка з шумоізоляцією. В комплекті розсувна решітка (сушка) для посуду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz H5045 3.0/1.0 500x450
Усі ціни 30 →Lidz Lidz H5045 3.0/1.0 мм Brush | 2 752 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна LIDZ H5045 500x450x220мм м | 2 752 грн. |
Кухонна мийка Lidz H5045 Brush 3.0/1.0 мм (LIDZH5045BRU3010) LIDZH5045BRU3 | 2 539 грн. |
Мийка для кухні інтегрована Lidz Handmade H5045 сталь (LDH5045BRU35383) LD | 2 752 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz H5045 Brush 3.0/1.0 мм (LIDZH5045BRU3010) | 2 717 грн. |
ще 20 пропозицій
Купили миття заздалегідь, т.к. не знали коли буде готова стільниця. Приїхала стільниця, приклеїли мийку, підключили змішувач, увімкнули воду, щоб подивитися чи немає ніде протікання, пораділи, що все добре і пішли спати. На ранок виявили по всій площині миття точкову іржу, а мийка вже приклеєна. Як далі бути, не зрозуміло. Гукнув простори інтернету і почитавши відгуки зрозумів, що мій випадок не самотній. Ось така вона "нержавіюча сталь". Вкрай не рекомендую дану мийку цього виробника, щодо інших моделей мийок цього виробника нічого сказати не можу. Вид та комплектація Іржавіє на очах Vadim Bespalyi: користуюся Lidz H6050 3.0/1.0 менше місяця |
Додати відгук
Модификації Lidz H5045 3.0/1.0
Ціни на Lidz H5045 3.0/1.0 |
---|---|---|---|---|
Lidz H5045 3.0/1.0 500x450 | від 2 355 грн. | 40 пропозицій | ||
Lidz H5050 3.0/1.0 500x500 | від 2 467 грн. | 151 пропозиція | ||
Lidz H5845 3.0/1.0 580x450 | від 2 677 грн. | 40 пропозицій | ||
Lidz H6050 3.0/1.0 600x500 | від 2 315 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →