Кухонна мийка Lidz 650x500/200 LIDZBLM14650500200 645х495
Фото 6 |
Lidz 650x500/200 LIDZBLM14650500200 |
|
Отвір під змішувач вказано на кресленні. Мийка в комплекті із змішувачем та сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 650x500/200 LIDZBLM14650500200 645х495
Усі ціни 28 →Кухонна майка Lidz (BLM-14) 650x500 / 200 LIDZBLM14650500200 | 4 380 грн. |
Lidz Lidz 650x500/200 BLM-14 (LIDZBLM14650500200) | 4 380 грн. |
Мийка на кухню керамічна прямокутна LIDZ BLM-14 495мм x 645мм чорний із си | 4 380 грн. |
Кухонна мийка Lidz 650x500/200 BLM-14 (LIDZBLM14650500200) LIDZBLM14650500 | 4 380 грн. |
Мийка для кухні Lidz 650x500/200 BLM-14 чорний (LIDZBLM14650500200) LIDZBL | 4 380 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →