Кухонна мийка Fabiano BR 57x45 8213.401.1011 570x450 (0.6 мм)
Фото 3 |
Fabiano BR 57x45 8213.401.1011 570x450 (0.6 мм)570x450 (0.8 мм) |
|
В комплект входить сифон 3 1/2" з переливом, кріплення, ущільнювальна гумка
Мийка може продаватися з матовою або текстурованою поверхнею
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano BR 57x45 8213.401.1011 570x450 (0.6 мм)
Усі ціни 9 →FABIANO (0,60) 57х45 микродек. 8211.401.0142 | 1 154 грн. |
Кухонная мойка Fabiano 57x45 микродекор | 1 710 грн. |
Кухонная мойка Fabiano BR 57x45 | 2 473 грн. |
Кухонна мийка Fabiano BR 57x45 (8213.401.1011) | 2 169 грн. |
Кухонна мийка Fabiano BR 57x45 матова 304 8213.401.1011 | 1 538 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Fabiano BR 57x45 8213.401.1011
Ціни на Fabiano BR 57x45 8213.401.1011 |
---|---|---|---|---|
Fabiano BR 57x45 8213.401.1011 570x450 (0.6 мм) | від 932 грн. | 9 пропозицій | ||
Fabiano Ovale 57x45 570x450 (0.8 мм) | від 1 450 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →