Кухонна мийка Lidz 80x60 R 0.6/160 800x600 права (LIDZ6080R06SAT)
Фото 14 |
Lidz 80x60 R 0.6/160 800x600 ліва 800x600 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 80x60 R 0.6/160 800x600 права
Кухонна мийка Lidz 6080-R 0.6мм Satin LIDZ6080R06SAT | 1 355 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 6080-R Satin 0,6 мм (LIDZ6080R06SAT) | 1 334 грн. |
Кухонна мийка Lidz 6080-R Satin 0,6 мм (LIDZ6080R06SAT) LIDZ6080R06SAT | 1 355 грн. |
Модификації Lidz 80x60 R 0.6/160
Ціни на Lidz 80x60 R 0.6/160 |
---|---|---|---|---|
Lidz 80x60 L 0.6/160 800x600 ліва | від 1 334 грн. | 6 пропозицій | ||
Lidz 80x60 R 0.6/160 800x600 права | від 1 334 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →