Кухонна мийка Lidz H6045K 3.0/1.0 LIDZH6045KBRU3010 600x450
Фото 5 |
Lidz H6045K 3.0/1.0 LIDZH6045KBRU3010 |
|
Кухонна мийка з вбудованим тримачем для ножів, розташованим на кромці. У комплекті дозатор для миючого засобу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz H6045K 3.0/1.0 LIDZH6045KBRU3010 600x450
Усі ціни 28 →Кухонна мийка Lidz H6045K Brush 3.0/1.0 mm LDH6045KBRU43023 | 3 720 грн. |
Lidz Lidz H6045K 3.0/1.0 мм Brush (LIDZH6045KBRU3010) | 3 720 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна LIDZ 600x450x215мм матова | 3 720 грн. |
Кухонна мийка Lidz H6045K Brush 3.0 / 1.0 mm (колір-сталь) LIDZH6045KBRU30 | 4 243 грн. |
Мийка для кухні інтегрована з полицею для ножів Lidz Handmade H6045K (LDH6 | 3 720 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →