Кухонна мийка Lidz 50x50 0.6 500x500
Фото 8 |
Lidz 50x50 0.6 |
|
З шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 50x50 0.6 500x500
Усі ціни 6 →Кухонна мийка Lidz 5050 0.6мм Satin LIDZ5050SAT06 | 1 004 грн. |
Кухонна мийка Lidz 5050 Satin 0,6 мм (LIDZ5050SAT06) LIDZ5050SAT06 | 992 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 5050 Satin 0,6 мм (LIDZ5050SAT06) | 991 грн. |
Кухонна мийка Lidz 5050 0,6 мм Decor (LIDZ5050DEC06) LIDZ5050DEC06 | 1 422 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 5050 0,6 мм Decor (LIDZ5050DEC06) | 879 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 5050 Polish 0,6 мм (LIDZ5050POL06) | 853 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →