Кухонна мийка Lidz H5245 3.0/1.0 520x450
Фото 9 |
Lidz H5245 3.0/1.0 470x450520x450 |
|
Мийка з шумоізоляцією. У комплекті йде розсувна сушка для посуду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz H5245 3.0/1.0 520x450
Усі ціни 8 →Кухонна мийка Lidz H5245 Brush 3,0/0,8 мм LIDZH5245BRU3010 | 2 943 грн. |
Кухонна мийка Lidz H5245 Brush 3,0/0,8 мм LIDZH5245BRU3010 | 2 943 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz H5245 Brush 3.0/1.0 мм (LIDZH5245BRU3010) | 2 168 грн. |
Кухонна мийка Lidz H5245 Brush 3,0/0,8 мм LIDZH5245BRU3010 | 2 399 грн. |
Кухонна мийка Lidz H5245 Brush 3.0 / 1.0 мм (LIDZH5245BRU3010) LIDZH5245BR | 2 943 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Lidz H5245 3.0/1.0
Ціни на Lidz H5245 3.0/1.0 |
---|---|---|---|---|
Lidz H4745 3.0/1.0 470x450 | від 1 962 грн. | 7 пропозицій | ||
Lidz H5245 3.0/1.0 520x450 | від 2 168 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →