Кухонна мийка Lidz 770x490/200 770x495
Фото 37 |
Lidz 770x490/200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 770x490/200 770x495
Усі ціни 18 →Кухонна мийка Lidz 770x490/200 WHI-01 (LIDZWHI01770490200) LIDZWHI01770490 | 7 268 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 770х490/200 MAR-07 (LIDZMAR07770490200) | 7 176 грн. |
Кухонна мийка Lidz 770x490/200 WHI-01 (LIDZWHI01770490200) | 7 360 грн. |
Кухонна мийка Lidz 770x490/200 COL-06 (LIDZCOL06770490200) LIDZCOL06770490 | 7 268 грн. |
Кухонна мийка Lidz 770х490/200 MAR-07 (LIDZMAR07770490200) LIDZMAR07770490 | 7 268 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →