Кухонна мийка Lidz H4745 3.0/1.0 470x450
Фото 10 |
Lidz H4745 3.0/1.0 470x450520x450 |
|
Мийка з шумоізоляцією. У комплекті йде розсувна сушка для посуду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz H4745 3.0/1.0 470x450
Усі ціни 7 →Кухонна мийка Lidz H4745 Brush 3,0/0,8 мм LIDZH4745BRU3010 | 2 697 грн. |
Кухонна мийка Lidz H4745 Brush 3.0/1.0 мм (LIDZH4745BRU3010) LIDZH4745BRU3 | 2 697 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz H4745 Brush 3.0/1.0 мм (LIDZH4745BRU3010) | 1 962 грн. |
Кухонна мийка Lidz H4745 Brush 3,0/0,8 мм LIDZH4745BRU3010 | 2 697 грн. |
Мийка кухонна, раковина Lidz Brush з сифоном H4745 3.0/1.0 мм (LIDZH4745BR | 2 697 грн. |
Кухонна мийка LIDZ Handmade H4745 Brushed Steel 3,0/0,8 LDH4745BRU35385 | 2 234 грн. |
Мийка для кухні H4745 Brush 3,0/0,8 мм Lidz | 2 424 грн. |
Модификації Lidz H4745 3.0/1.0
Ціни на Lidz H4745 3.0/1.0 |
---|---|---|---|---|
Lidz H4745 3.0/1.0 470x450 | від 1 962 грн. | 7 пропозицій | ||
Lidz H5245 3.0/1.0 520x450 | від 2 168 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →