Душова кабіна Lidz Latwa 79x79
Відео 1Фото 8 |
Lidz Latwa 80x80 SC80x80.SAT.HIGH.FR 79x7989x89 |
|
Піддон може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Latwa 79x79
Усі ціни 20 →Душова кабіна Lidz Latwa SC80x80.SAT.HIGH.FR (Профіль - сатин, скло - Fros | 7 541 грн. |
Lidz Latwa SC80x80.SAT.HIGH.FR Душова кабіна напівкругла, скло Frost 4 мм | 7 541 грн. |
Душова кабіна Latwa SC80x80.SAT.HIGH.GR напівкругла, скло тон. 4 мм + Душо | 7 526 грн. |
Lidz Душова кабіна Lidz Latwa SC80x80.SAT.HIGH.FR Frost | 8 288 грн. |
Душова кабіна LATWA SC80x80.SAT.HIGH.GR полукругла, скло тон. 4 мм + Душов | 9 085 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lidz Latwa
Ціни на Lidz Latwa |
---|---|---|---|---|
Lidz Latwa 79x79 | від 7 430 грн. | 21 пропозиція | ||
Lidz Latwa 89x89 | від 7 720 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →