Душова кабіна Lidz Wawel 92x92 кутова
Фото 5 |
Lidz Wawel 90x90 BP SC90x90.SAT.LOW.FR |
|
Піддон купується окремо. Lidz Wawel 80x80 - така ж модель, але комплектується піддоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Wawel 92x92 кутова
Усі ціни 20 →Душова кабіна Lidz Wawel SC 90x90 (LWASC9090SATLOWGR2) LWASC9090SATLOWGR2 | 6 120 грн. |
Lidz Душова кабіна Lidz Wawel SC90x90.SAT.LOW.FR, скло Frost 4 мм без підд | 5 965 грн. |
Душова кабіна LIDZ WAWEL SC90x90.SAT.LOW.FR, скло Frost 4 мм без піддона ( | 5 965 грн. |
Душова кабіна Lidz Wawel 185х90х90см без піддона (LWASC9090SATLOWFR2) | 5 965 грн. |
Душова кабіна Lidz Wawel SC90x90.SAT.LOW.FR, скло Frost 4 мм без піддона L | 6 040 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Lidz Wawel
Ціни на Lidz Wawel |
---|---|---|---|---|
Lidz Wawel 82x82 кутова | від 4 525 грн. | 28 пропозицій | ||
Lidz Wawel 92x92 кутова | від 5 289 грн. | 27 пропозицій | ||
Lidz Wawel 122x82 ліва / права | від 6 210 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →