Візочок Lionelo Riya 3 in 1
Відео 3Фото 10 |
Універсальна коляска пропонує все необхідне для комфортних прогулянок та подорожей з малюком у будь-який час, у будь-яку погоду. Так як це модель 3-в-1, вона оснащена люлькою для найменших, прогулянковим блоком для пасажирів, що підросли, і автокріслом для безпечних поїздок в автомобілі. Але і це ще не все, тому що виробник не поскупився на комплектацію і додав необхідні аксесуари на всі випадки життя: теплу накидку на ніжки, дощовик, москітну сітку, пеленальний матрацик, сумку для речей, підстаканник і місткий багажний кошик для покупок та іграшок .
Коляска легко складається за типом книжки разом з люлькою і прогулянковим блоком, а гумові колеса з гарною амортизацією, що не вимагають обслуговування, не бояться бездоріжжя і мінімізують тряску під час руху. У числі головних особливостей Lionelo Riya 3 in 1 — капюшон XXL з фільтром UPF 50+ і сітчастим віконцем, що вкриє від вітру та негоди та покращить циркуляцію повітря влітку, універсальні адаптери для встановлення популярних автокрісел, реверсивний прогулянковий блок, що встановлюється по ходу або проти руху , безпечне автокрісло з функцією перенесення і оббивка, що легко миється (можна прати вручну при температурі до 30 градусів).
Купити Lionelo Riya 3 in 1
Усі ціни 9 →Універсальна коляска 3в1 Lionelo (LO-RIYA 3IN1 BLACK ONYX) | 15 999 грн. |
Універсальна коляска 3 в 1 Lionelo RIYA PINK VIOLET (34573928) LO-RIYA 3IN | 17 999 грн. |
Універсальна коляска 3 в 1 Lionelo Riya Black Onyx (LO-RIYA 3IN1 BLACK ONY | 15 999 грн. |
Універсальна коляска 3в1 Lionelo RIYA 3IN1 PINK VIOLET | 15 999 грн. |
Універсальна коляска 3 в 1 Lionelo Riya Pink Violet (LO-RIYA 3IN1 PINK VIO | 15 999 грн. |
Модификації Lionelo Riya
Ціни на Lionelo Riya |
---|---|---|---|---|
Lionelo Riya 2 in 1 | від 12 779 грн. | 20 пропозицій | ||
Lionelo Riya 3 in 1 | від 15 999 грн. | 12 пропозицій |