Дитяче автокрісло Lorelli Mercury
Відео 5Фото 4 |
Lorelli Mercury |
|
Єдине рішення на весь період дорослішання маленького непосиди для спільних поїздок на машині. » За паспортом " автокрісло підходить для всіх вагових груп діточок, тобто його передбачається використовувати практично з народження і до досягнення дитиною віку 12 років. Спецом для новонароджених в Lorelli Mercury передбачається спеціальний вкладиш під спинку малюка. Протягом першого року життя маленького пасажира крісло встановлюється суто проти ходу руху транспортного засобу.
Закріплюється виріб штатним інерційним авторемнем безпеки, чадо в ньому пристібається внутрішніми п'ятиточковими ременями з пом'якшуючими накладками на плічка, які запобігають натирання ніжної шкіри дитини і мінімізують сліди від тиску в разі різких гальмувань. По висоті пристяжні ремені регулюються в 8 положеннях. Стільки ж позицій регулювання має підголівник. Спинка виробу, зі свого боку, регулюється в 4 положеннях нахилу. Нарешті, знімна оббивка каркаса піддається машинному пранню в делікатному режимі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Купити Lorelli Mercury
Усі ціни 36 →Автокресло Lorelli MERCURY (0-36кг) (black cosmos) (26112) | 4 960 грн. |
Автокрісло Lorelli Mercury 0-36 кг чорне | 5 175 грн. |
Автокресло Lorelli Mercury (0-36кг) (black) | 4 559 грн. |
Автокресло Bertoni/Lorelli Mercury 0-36 кг Grey/Black (mercury grey/black) | 6 003 грн. |
Автокрісло Lorelli MERCURY (0-36кг) (black) | 4 354 грн. |
- Розміри: 48x46x75 см