Сковорідка Magio MG-1173 26 см
Magio MG-1173 24 см26 см |
|
Як тільки сковорода досягає максимальної температури, індикатор Quick Fry стає повністю червоним, показуючи, що досягнуто рівномірної та оптимальної температури для приготування страв.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-1173 26 см
Усі ціни 6 →Сковорода Magio MG-1173 26 см | 629 грн. |
Magio MG-1173 | 555 грн. |
Magio MG-1173-26 | 718 грн. |
Сковорода Magio кована антипригарна 26 см (MG-1173) | 560 грн. |
Сковорода Magio MG-1173 26 см | 749 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Magio 26 см (MG-1173) | 708 грн. |
Модификації Magio MG-1173
Ціни на Magio MG-1173 |
---|---|---|---|---|
Magio MG-1174 24 см | від 478 грн. | 7 пропозицій | ||
Magio MG-1173 26 см | від 555 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →