Сковорідка Bohmann BH-7126 26 см чорний
Bohmann BH-7126 26 см 28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-7126 26 см чорний
Усі ціни 6 →Bohmann BH 7126 | 748 грн. |
Сковорода 26 см. Bohmann BH 7126 | 740 грн. |
Сковорода 26 см. Bohmann BH 7126 | 719 грн. |
Bohmann BH-7126 | 854 грн. |
Сковорода універсальна Bohmann BH-7126 26 см | 934 грн. |
Bohmann BH 7126 | 748 грн. |
Модификації Bohmann BH-7126
Ціни на Bohmann BH-7126 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH-7126 26 см чорний | від 719 грн. | 6 пропозицій | ||
Bohmann BH-7128 28 см чорний | від 839 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →