Сковорідка Magio MG-1174 24 см
Magio MG-1174 24 см26 см |
|
Як тільки сковорода досягає максимальної температури, індикатор Quick Fry стає повністю червоним, показуючи, що досягнуто рівномірної та оптимальної температури для приготування страв.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-1174 24 см
Усі ціни 6 →Сковорода Magio MG-1174 24 см | 549 грн. |
Magio MG-1174 | 478 грн. |
Magio MG-1174-24 | 633 грн. |
Сковорода Magio кована антипригарна 24 см (MG-1174) | 480 грн. |
Сковорода Magio MG-1174 24 см | 659 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Magio 24 см (MG-1174) | 647 грн. |
Модификації Magio MG-1174
Ціни на Magio MG-1174 |
---|---|---|---|---|
Magio MG-1174 24 см | від 478 грн. | 6 пропозицій | ||
Magio MG-1173 26 см | від 555 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →