Вудилище Major Craft Crostage Mebaru CRX-T732L
Major Craft Crostage Mebaru CRX-T732L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Major Craft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Major Craft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Major Craft Crostage Mebaru CRX-T732L
Спининговое удилище Major Craft Crostage New CRX-T732L 2.20m 0.5-7g Fast | 6 061 грн. |
Спиннинговое удилище Major Craft Crostage New Mebaru Tubular CRX-T732L 2.2 | 6 060 грн. |
Спінінг Major Craft Crostage New Mebaru Tubular CRX-T732L 2.20m 0.5-7g (10 | 6 060 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →