Литий диск MAK Fatale 8x18/5x120 ET40 DIA72,6
Відео 1Фото 3 | від 10 798 до 11 075 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MAK Fatale 32
Характеристики
MAK Fatale 8x18/5x120 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Fatale 8x18/5x120 ET40 DIA72,6
Сортувати
MAK Fatale (8J x 18 5x120 ET40 DIA72.6) Ice black На замовлення з Європи. | 11 075 грн. |
Диски MAK Fatale Ice Black R18 W8 PCD5x120 ET40 DIA72,6 ID316130 | 10 798 грн. |
MAK Fatale (8J x 18 5x120 ET40 DIA72.6) Silver На замовлення з Європи. | 11 075 грн. |
Диски MAK Fatale R18 Silver W8 PCD5x120 ET40 DIA72,6 ID39667 | 10 798 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі