Литий диск MAK Oxford 8x19/5x120 ET50 DIA72,6
Фото 4 | від 12 555 до 16 060 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації MAK Oxford 13
Характеристики
MAK Oxford 8x19/5x120 ET50 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Oxford 8x19/5x120 ET50 DIA72,6
Сортувати
Диски Mak Oxford 8x19 5x120 ET50 DIA72,6 (gloss black) | 12 995 грн. |
Mak OXFORD Gloss Black (R19 W8.0 PCD5x120 ET50 DIA72.6) | 14 599 грн. |
MAK OXFORD (8J x 19 5x120 ET50 DIA72.6) Glossy Black На замовлення з Європ | 12 877 грн. |
Mak Oxford R19 W8 PCD5x120 ET50 DIA72.6 Gloss Black F8090OFGB50I3BX | 15 520 грн. |
Mak Oxford R19 W8 PCD5x120 ET50 DIA72.6 Gloss Black | 16 060 грн. |
Диски Mak Oxford 8x19 5x120 ET50 DIA72,6 (gloss black) (1001127008) | 13 470 грн. |
Диски MAK Oxford Black Mirror R19 W8 PCD5x120 ET50 DIA72,6 ID310099 | 12 555 грн. |
Диски MAK Oxford Gloss Black R19 W8 PCD5x120 ET50 DIA72,6 ID310102 | 12 555 грн. |
Закрити
Схожі