Литий диск MAK Stone 5 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA67,1
Фото 3 | від 10 660 до 12 905 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MAK Stone 5 46
Характеристики
MAK Stone 5 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stone 5 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
Mak STONE 5 Silver (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) | 11 599 грн. |
Mak Stone 5 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 Silver F75805TSI40FF | 12 007 грн. |
Mak Stone 5 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 Silver | 12 425 грн. |
Mak STONE 5 Gloss Black (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) | 11 899 грн. |
Mak Stone 5 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 Gloss Black F75805TGB40FF | 12 471 грн. |
Mak Stone 5 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 Gloss Black | 12 905 грн. |
Диски Mak Stone 5 7,5x18 5x114,3 ET40 DIA67,1 (gloss black) (1001162498) | 10 949 грн. |
Диски Mak Stone 5 7,5x18 5x114,3 ET40 DIA67,1 (silver) (1001511709) | 10 660 грн. |
Закрити
Схожі