Литий диск MAK Stone 5 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA76,1
Фото 3 | від 11 339 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):76.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MAK Stone 5 46
Характеристики
MAK Stone 5 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA76,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stone 5 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA76,1
MAK Stone 5 (7.5J x 18 5x114.3 ET40 DIA76.1) Glossy Black На замовлення з | 11 339 грн. |
MAK Stone 5 (7.5J x 18 5x114.3 ET40 DIA76.1) Silver На замовлення з Європи | 11 339 грн. |
MAK Stone 5 (7.5J x 18 5x114.3 ET40 DIA76.1) Black Mirror На замовлення з | 11 339 грн. |
Закрити
Схожі