Біти / торцеві голівки Stanley 0-68-010
Фото 8 |
Stanley 0-68-010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-68-010
Усі ціни 28 →Отвертка-набор Stanley Multibit с храповым механизмом с 10 вставками 0-68- | 458 грн. |
Викрутка реверсивна Stanley Multibit + 10 біт 0-68-010 | 458 грн. |
Отвертка с набором бит Stanley "Multibit" 11шт. (0-68-010) | 458 грн. |
Викрутка Stanley Multibit бітотримач реверсний 1/4", 10 біт, SL, PH, PZ, S | 457 грн. |
Викрутка Stanley + 10 насадок (0-68-010) 0-68-010 | 457 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →