Болгарка Makita GA4530 (156515)
Відео 13Фото 12 |
Makita GA4530 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita GA4530
Усі ціни 10 →Кутова шліфувальна машина Makita GA4530 | 3 183 грн. |
Кутова шліфмашина Makita GA 4530 GA4530 | 3 183 грн. |
Кутова шліфувальна машина (болгарка) Makita GA4530 | 4 029 грн. |
Кутова шліфмашина Makita GA4530 | 3 183 грн. |
Болгарка (кутова шліфмашина) Makita GA4530 | 2 825 грн. |
Краще машинки для тих, хто працює з металом, я не зустрічав. Та особливо й не шукав. Вважаю, що у попереднього коментатора або підробка, або брак з кнопкою користуюсь понад 4 роки. Незамінний, легкий, зручний та надійний інструмент. У мене їх 3 штуки. Користуюся щодня Затискає коло лише одна. І то проблем відкрутити нема. Скарг нема. користуюся Makita GA4530 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Універсальний солдат для майстерні
Кутова шліфмашина Makita GA4530 — це класична міні-болгарка середньої потужності для використання в майстерні або на будмайданчику. Завдяки високій частоті обертання шпинделя (11000 об/хв на холостому ходу) її продуктивність знаходиться на досить високому рівні.
З цієї болгаркою сумісні всі види відрізних і шліфувальних кругів діаметром 125 мм. Диски кріпляться стандартним способом — за допомогою притискної гайки під ключ. Є кнопка фіксації шпинделя, яка полегшує заміну насадок.
Ергономіка на висоті
Завдяки вузькому корпусу болгарка зручно лежить в руці. Основна прогумована рукоятка і має рифлену поверхню. Мала вага (всього 1.8 кг) дозволяє працювати однією рукою. Для дворучного хвата праворуч або ліворуч можна встановити додаткову рукоятку, яка входить в комплект. Незважаючи на наявність надійного захисного кожуха, варто додатково використовувати окуляри, які захищають очі від дрібних частинок оброблюваного матеріалу.
Мінімум електроніки: плюси і мінуси
Усередині корпусу цієї болгарки практично немає «розумної» електроніки. З одного боку, це погано: регулювання швидкості або електронна система стабілізації, яка підтримує постійну швидкість обертання шпинделя незалежно від навантаження, інструменту не завадили б. З іншого боку, чим менше електроніки — тим менше причин для поломок. Тому Makita GA4530 вважається однією з самих надійних моделей у своєму класі.
Додаткову надійність забезпечують лабіринтові ущільнення, які оберігають підшипники від забруднень, та ефективний захист двигуна від пилу, що потрапляє всередину корпусу. Завдяки збільшеному розміру щіток виріс міжсервісний інтервал (щітки потрібно рідше міняти).
Кутова шліфувальна машина Makita GA4530 відмінно підійде, якщо вам потрібна проста і максимально надійна болгарка для майстерні.