Болгарка Metabo W 750-125 603605010
Фото 5 |
Metabo W 750-125 603605010 |
|
Компактна і легка кутова шліфувальна машина (болгарка) середньої потужності для роботи з дисками (125 мм) і дротовим щітками (75 мм). Здатна справляється зі значними обсягами робіт, може тривалий час експлуатуватися в помірно навантаженому режимі. Призначена для активного побутового та професійного використання. Є ефективним ручним інструментом для шліфування, зачищення і різання широкого кола матеріалів.
Може обробляти натуральний/штучний камінь, чорні/кольорові метали та їх сплави, бетон/залізобетон та інші тверді матеріали. Допоможе швидко виконати різного роду демонтажні операції. Найважливішим плюсом кутової шліфувальної машини Metabo W 750-125 603605010 є її скромні розміри, що дозволяють працювати однією рукою і невелика вага, що становить всього 1,8 кг. Надійний колекторний електродвигун споживає 750 Вт, а корисна механічна потужність на валу досягає 475 Вт. Завдяки довговічному коническому редуктору в алюмінієвому корпусі, добре розпорошуватися тепло, диски/щітки в робочому режимі розкручуються до 7000 об/хв (11000 об/хв на холостому ходу). Додаткова наполеглива рукоять має два місця кріплення (для правшів і лівшів).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo W 750-125 603605010
Усі ціни 6 →Болгарка Metabo W 750-125 мережева, 0.75 кВт, 125 мм (603605010) 603605010 | 2 521 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 750-125 (603605010) | 1 777 грн. |
METABO W 750-125 603605010 | 2 049 грн. |
Шліфмашина кутова Metabo W 750-125 (603605010) | 2 277 грн. |
Болгарка Metabo W 750-125 (603605010) 603605010-1 | 2 521 грн. |
Болгарка (кутова шліфувальна) Metabo W 750-125 (603605010) | 2 522 грн. |
Модификації Metabo W 750-125 603605010
Ціни на Metabo W 750-125 603605010 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 750-125 603605010 | від 1 777 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo W 750-125 603605000 | від 1 898 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo W 750-125 Set 603605920 | від 3 001 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo W 750-125 603605500 | від 2 903 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo W 750-125 Set 603605680 | від 3 503 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 750-125 Set 603605510 | від 3 212 грн. | 1 пропозиція |