Болгарка Makita GA5021C
Відео 5Фото 6 |
Makita GA5021C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita GA5021C
Усі ціни 11 →Кутова шліфмашина Makita GA 5021 C GA5021C | 8 261 грн. |
Кутова шліфувальна машина Makita GA5021C | 8 261 грн. |
Кутова шліфувальна машина (болгарка) Makita GA5021C | 9 409 грн. |
Болгарка (кутова шліфмашина) Makita GA5021C | 7 225 грн. |
Шлифмашина угловая (болгарка) Makita GA5021C | 8 952 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita GA5021C
Ціни на Makita GA5021C |
---|---|---|---|---|
Makita GA5021C 110V | від 8 140 грн. | 1 пропозиція | ||
Makita GA5021C | від 7 225 грн. | 11 пропозицій | ||
Makita GA6021C | від 8 397 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →