Болгарка Makita GA9020K
Відео 25Фото 6 |
Makita GA9020K 230 В, немає безключової заміни та диска безключова заміна кейс немає безключової заміни, без диска немає безключової заміни, диск |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Розшифровка маркування КШМ MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita GA9020K
Усі ціни 9 →Кутова шліфувальна машина Makita GA9020 + кейс (GA9020K) | 6 235 грн. |
Кутова шліфмашина Makita GA 9020 + кейс GA9020K | 6 999 грн. |
Makita GA9020 — Кутова шліфувальна машина Makita, 2200 Вт | 5 639 грн. |
Кутова шліфмашина Makita GA9020 | 5 760 грн. |
Кутова шліфувальна машина Makita GA9020 | 6 467 грн. |
ще 4 пропозиції
0 0 0 8 |
Класична модель, нічого лишнього. До цього була у мене Крафт, різниця дуже відчувається. . Надійний мережевий кабель, відсутність вібрації. Чи не виявивши. Володимир : користуюся Makita GA9020 більше року |
Зробивши на її базі крупорушку, подрібнювач сіна. Справляється легко. Ну і звичайно свої прямі обов'язки виконує. Сітковий кабель м'який, відсутність навіть найменшої вібрації. Чи не виявлено. Володимир : користуюся Makita GA9020F більше року |
котируюсь вже 9 років порада , щоб довго працювала навчитись різати від себе і проблем не буде тільки щітки міняти чудовий інструмент недостатків немає рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації Makita GA9020K
Ціни на Makita GA9020K |
---|---|---|---|---|
Makita GA9020 | від 4 986 грн. | 51 пропозиція | ||
Makita GA9020F | від 5 570 грн. | 6 пропозицій | ||
Makita GA9020K | від 5 495 грн. | 9 пропозицій | ||
Makita GA9020D | від 5 657 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →