Шабельна пила Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902
Відео 3Фото 3 |
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902
Усі ціни 10 →Акумуляторна ножівка Bosch GSA 12V-14, без акб 060164L902 | 6 241 грн. |
Аккумуляторная ножовка Bosch Professional GSA 12V-14 без акб и з/у 060164L | 4 699 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Bosch GSA 12V-14, без акб 060164L902 | 4 699 грн. |
Пила сабельная аккумуляторная Bosch GSA 12V-14 Professional (060164L902) - | 4 699 грн. |
Пила шабельна акумуляторна BOSCH GSA 12V-14 060164L902 L-BOXX ready | 4 699 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902
Ціни на Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 12V-14 Professional 0615990M3Z | від 6 955 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902 | від 4 323 грн. | 10 пропозицій | ||
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L974 | від 9 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L976 | від 10 640 грн. | 2 пропозиції |