Циркулярна пила HOLZMANN TAS 165 PRO
Відео 2Фото 6 |
HOLZMANN TAS 165 PRO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLZMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLZMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN TAS 165 PRO
Усі ціни 11 →Заглибна дискова пила Holzmann TAS 165PRO (напрямна лінійка не входить у к | 9 350 грн. |
Монтажна пилка Holzmann TAS 165 PRO (9120039904986) TAS 165 PRO (912003990 | 9 350 грн. |
Погружная дисковая пила Holzmann TAS 165PRO TAS165PRO | 9 350 грн. |
Погружная дисковая пила Holzmann TAS 165PRO (направляющая линейка не входи | 9 350 грн. |
Погружная дисковая пила Holzmann TAS 165PRO (направляющая линейка не входи | 9 350 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди