Кикборд Maraton Flex G
Відео 1Фото 8 |
Maraton Flex G |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maraton Flex G
Усі ціни 9 →Самокат-Толкар Maraton Flex G (Розово-белый) | 1 860 грн. |
Дитячий триколісний складний Самокат-Толокар Maraton Flex G з рожевим сиді | 1 999 грн. |
Самокат-Толкар Maraton Flex G (Розово-голубой) | 1 860 грн. |
Дитячий триколісний складаний Самокат-Толокар Maraton Flex G з сидінням, Р | 1 999 грн. |
Самокат - Біловег Триколісний 2 в 1 Maraton Flex G Біло-Рожевий | 1 800 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →