Кухонний ніж MasterPro Sharp BGMP-4115
Фото 3 |
MasterPro Sharp BGMP-4115 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Sharp BGMP-4115
Усі ціни 12 →Ніж кухонний Bergner MasterPro Sharp. 12.5 см (BGMP-4115) BGMP-4115 | 289 грн. |
Кухонный нож MasterPro Sharp 12,5 см (BGMP-4115) BGMP-4115 | 333 грн. |
Кухонний ніж MasterPro Sharp 12,5 см (BGMP-4115) BGMP-4115 | 287 грн. |
MasterPro MasterPro Sharp 12,5 см (BGMP-4115) 25329 | 339 грн. |
Ніж універсальний MasterPro Sharp, 12,5 см (BGMP-4115) 00000025329 | 339 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →