Кухонний ніж MasterPro Master BGMP-4430
MasterPro Master BGMP-4430 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Master BGMP-4430
Усі ціни 16 →Ніж-чопер Bergner MasterPro Elegance. 17.5 см (BGMP-4430) BGMP-4430 | 1 309 грн. |
MASTERPRO ELEGANCE (BGMP-4430) | 1 299 грн. |
Ніж сокири MasterPro Elegance BGMP-4430 17 см (00000025346) | 1 339 грн. |
Нож топорик MasterPro Elegance BGMP-4430 17 см (00000025346) | 1 339 грн. |
Кухонный нож MasterPro Elegance Топор 17,5 см (BGMP-4430) BGMP-4430 | 1 362 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →