Вантажна шина Falken LI257 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Falken LI257 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken LI257 315/80 R22.5 156K
Falken LI257 (ведущая) (315/80R22.5 156K) | 17 132 грн. |
Falken LI-257 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 16 650 грн. |
Грузовые шины Falken LI 257 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150K 1001895030 | 17 286 грн. |
Всесезонні шини Falken LI 257 (провідна) 315/80 R22.5 156/150K | 18 323 грн. |
Шина Falken LI 257 (провідна) 315/80 R22.5 156/150K | 18 748 грн. |