Кавоварка Melitta Aroma Signature Style хром
Відео 6Фото 5 |
Melitta Aroma Signature Style хром |
|
Режим для приготування половини кавника з звуковим сигналом після закінчення роботи
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Melitta Aroma Signature Style хром
Усі ціни 20 →Крапельна кавоварка Melitta Aroma Signature Deluxe 1007-04 | 6 072 грн. |
Крапельна кавоварка Melitta Aroma Signature Deluxe 1007-04 | 5 700 грн. |
Кавоварка Melitta Aroma Signature Deluxe 1007-04 | 5 979 грн. |
Melitta Aroma Signature Deluxe 1007-04 | 5 911 грн. |
Крапельна кавоварка Melitta Aroma Signature Deluxe 1007-04 | 5 499 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Melitta Aroma Signature Style:
- Еко режим — кавоварка знаходиться в режимі очікування з мінімальним споживанням електроенергії
- Автоматичне відключення через 40 хвилин
Модификації Melitta Aroma Signature Style
Ціни на Melitta Aroma Signature Style |
---|---|---|---|---|
Melitta Aroma Signature Deluxe 1007-02 нержавіюча сталь | від 6 899 грн. | 18 пропозицій | ||
Melitta Aroma Signature Style хром | від 5 499 грн. | 20 пропозицій | ||
Melitta Aroma Signature Deluxe 1007-03 чорний | від 6 899 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →