Кавоварка Melitta Latticia OT F30/0-101 сріблястий
Відео 5Фото 4 |
Melitta Latticia OT F30/0-101 сріблястий сріблястий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Melitta Latticia OT F30/0-101 сріблястий
Усі ціни 16 →Кавомашина автоматична Melitta Latticia OT F30/0-101 | 19 999 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta Latticia OT F30/0-101 | 19 635 грн. |
Кавоварка Melitta F300-101 | 20 753 грн. |
Melitta Latticia OT F30/0-101 | 19 500 грн. |
Кофемашина автоматическая Melitta Latticia OT F30/0-101 | 20 066 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Melitta Latticia OT F30/0-101
Ціни на Melitta Latticia OT F30/0-101 |
---|---|---|---|---|
Melitta Latticia OT F30/0-101 сріблястий | від 18 998 грн. | 16 пропозицій | ||
Melitta Latticia OT F30/0-100 чорний | від 18 120 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →