Шабельна пила Metabo SSE 18 LTX Compact 602266890
Відео 3Фото 6 |
Metabo SSE 18 LTX Compact 602266890 |
|
Модель 602266890 поставляється без аксесуарів, модель 602266840 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSE 18 LTX Compact 602266890
Усі ціни 9 →Акумуляторна шабельна пилка Metabo SSE 18 LTX Compact без АКБ (602266890) | 4 232 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX Compact (каркас) 602266890 | 4 232 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX без акб 602266890 | 4 232 грн. |
Акумуляторна шабельна пилка Metabo SSE 18 LTX COMPACT каркас (602266890) 6 | 4 231 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX Compact (602266890) | 4 232 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Metabo SSE 18 LTX Compact 602266890
Ціни на Metabo SSE 18 LTX Compact 602266890 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSE 18 LTX Compact 602266890 | від 4 231 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo SSE 18 LTX Compact 602266500 | від 8 599 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo SSE 18 LTX Compact 602266800 | від 13 686 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SSE 18 LTX Compact 602266840 | від 4 954 грн. | 4 пропозиції |