Дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 Q 601037890
Відео 3Фото 3 |
Metabo PowerMaxx BS 12 Q 601037890 |
|
Модель 601037890 поставляється без кейса, а модель 601037840 — з кейсом
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx BS 12 Q 601037890
Усі ціни 10 →Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 Q без АКБ (601037890) | 2 569 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 Q (без АКБ) 60103789 | 3 841 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo POWERMAXX BS 12 Q, без акб в кейсі M | 4 451 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 Q (каркас) (601037890 | 2 569 грн. |
Шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 Quick | 9 113 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo PowerMaxx BS 12 Q 601037890
Ціни на Metabo PowerMaxx BS 12 Q 601037890 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx BS 12 Q 601037500 | від 5 425 грн. | 22 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 Q 601037800 | від 7 423 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 Q 601037890 | від 2 569 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 Q 601037840 | від 4 449 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →