Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 L Set 602317540
Відео 1Фото 11 |
Metabo SB 18 L Set 602317540 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 L Set 602317540
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 L Set + 3 акк 18 V 2.0 Ah + | 9 390 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 L Set 602317540 | 9 392 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 L Set, 3 акб 18 В Li-Power 2.0 Ah | 9 392 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 602317500 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602317540 — в комплекті 3 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602317870 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір аксесуарів
Модификації Metabo SB 18 L Set 602317540
Ціни на Metabo SB 18 L Set 602317540 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 L Set 602317870 | від 9 640 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo SB 18 L 602317500 | від 6 392 грн. | 23 пропозиції | ||
Metabo SB 18 L Set 602317540 | від 9 390 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →