Дриль Metabo SBE 850-2 600782500
Фото 5 |
Metabo SBE 850-2 600782500 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SBE 850-2 600782500
Усі ціни 6 →Ударний дриль Metabo SBE 850-2 (600782500) | 6 812 грн. |
Дриль ударний Metabo SBE 850-2 (ШЗП) 600782500 | 6 799 грн. |
Дриль ударний Metabo SBE 850-2 в MetaBOX 145 L 600782500 | 6 799 грн. |
Дрель ударная Metabo SBE 850-2 Futuro Plus (600782500) | 6 799 грн. |
Ударний дриль Metabo SBE 850-2 (0.85 кВт) (600782500) 600782500 | 6 799 грн. |
Дриль ударний Metabo SBE 850-2 з двохмуфтовим швидкозатискним патроном Fut | 8 467 грн. |
Модифікації моделі:
- Артикул 600782510 — тип патрона ключовий
- Артикул 600782500 — тип патрона швидкозатискний Futuro Plus
- Артикул 600782850 — тип патрона швидкозатискний Futuro Top
Модификації Metabo SBE 850-2 600782500
Ціни на Metabo SBE 850-2 600782500 |
---|---|---|---|---|
Metabo SBE 850-2 600782510 | від 5 264 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo SBE 850-2 600782500 | від 6 799 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo SBE 850-2 600782850 | від 7 073 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →