Сушарка для білизни Metaltex Nizzamaxi
Metaltex Nizzamaxi |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metaltex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metaltex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metaltex Nizzamaxi
Сушарка Metaltex Nizzamaxi (405943) | 2 902 грн. |
Сушилка Metaltex Nizzamaxi (405943) | 2 418 грн. |
Сушарка METALTEX NIZZAMAXI для білизни 3-х рівнева (405943) | 3 413 грн. |
Сушарка METALTEX для білизни 3-х рівнева (405943) | 3 413 грн. |
Сушарка METALTEX NIZZAMAXI для білизни 28 м, 72х65х168 см (405943) | 3 413 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →