Літня шина Michelin Energy XM2 Plus 205/60 R16 92V
Відео 18Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Michelin Energy XM2 Plus 205/60 R16 92V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Energy XM2 Plus 205/60 R16 92V
Усі ціни 7 →Michelin Energy XM2PLUS 205/60 R16 92V | 3 630 грн. |
Michelin Energy XM2+ 205/60 R16 92V | 3 943 грн. |
Шина Michelin Energy XM2+ 205/60 R16 92V | 3 990 грн. |
Michelin Energy XM2 Plus (205/60R16 92V) | 4 096 грн. |
Michelin Energy XM2 Plus 205/60 R16 92V 105375 | 4 143 грн. |
Шины Michelin Energy XM2 Plus 205/60 R16 92V | 4 220 грн. |
Michelin Energy XM2+ 205/60 R16 92V | 4 092 грн. |
Цими шинами я задоволений. Мені колись давно їх порадив пацан зі СТО через свій досвід. Цей комплект катаю другий сезон, можу сказати, що річ відмінна! Вони однозначно коштують свої гроші. Минули були теж Мішлен, вільно від'їздив 82 тисячі і їздив би ще, та автомобіль продав. Фішка цієї гуми – зносостійкість. Вони реально невбивані. Зараз поставив на елантру, після року використання та пристойного пробігу зношування майже немає, протектор практично новий. Подивимося, що буде цього року. Наскільки я знаю, виробник заявляє 7-10 років як термін служби, на наших дорогах є ральний термін 5-6 років. Але мені здається, ці реально відходять усі 10 років. Встиг змотатися в Карпати, поїздити і кам'янистими дорогами, і азовськими пісками, і полтавськими селами, їм зносу немає. Щоправда, порівняно із зимовими, вони помітно м'якші. Переживав у горах про м'які боковини, боявся порвати шину. Відходив благополучно, повернувся без ушкоджень. З одного боку м'якість та еластичність – великий плюс, нерівності ковтає, з іншого шумно. Мабуть, це єдиний їхній недолік м'які, міцні, «довгограючі» галасливі Ruslan: користуюся Michelin Energy XM2 Plus 205/55 R16 91V кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →