Літня шина Maxxis Mecotra ME3 205/60 R16 92V
Виберіть розмір шин
Maxxis Mecotra ME3 205/60 R16 92V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Mecotra ME3 205/60 R16 92V
Maxxis Mecotra ME3 205/60 R16 92V | 4 360 грн. |
Шини Maxxis ME-3 Mecotra 205/60 R16 92V | 4 350 грн. |
Maxxis MECOTRA 3 205/60 R16 92V | 3 742 грн. |
Maxxis Mecotra ME3 205/60 R16 92V TP02143100 | 3 973 грн. |
Maxxis Mecotra ME3 205/60 R16 92V | 4 248 грн. |
Відеоогляди
Модификації Maxxis Mecotra ME3 205/60 R16 92V
Ціни на Maxxis Mecotra ME3 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Mecotra ME3 205/60 R16 92H | від 3 603 грн. | 5 пропозицій | ||
Maxxis Mecotra ME3 205/60 R16 92V | від 3 742 грн. | 5 пропозицій | ||
Maxxis Mecotra ME3 205/60 R16 96H | від 2 552 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →